Noslēgusies Rikor Rudens nometne

Aizvadītajā nedēļā lielākajai daļai pirmklasnieku bija pirmās skolēnu brīvdienas, starp viņiem bija arī FS Rikor 2007. gada komandas audzēkņi, taču atšķirībā no daudziem citiem, kas šajās brīvdienās atpūtās, FS Rikor audzēkņi cītīgi trenējās un pilnveidoja savas futbola prasmes “Rikor rudens nometnē”.

Nometne norisinājās Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā no otrdienas līdz piektdienai, šoreiz nometnei tika izvēlēts dienas nometnes formāts – no rīta pirms darba vecāki atved bērnus uz nometnes norises vietu, bet vakarā pēc darba ierodās tiem pakaļ. Nometnes programma bija ļoti piepildīta, dienā tika aizvadīti divi futbola treniņi, viena teorētiskā nodarbība, katru dienu vismaz 30 minūtes futbolisti pavadīja baseinā, kā arī pilnveidoja sevi radošajās darbnīcās. Īpašs notikums gan futbolistiem, gan viņu vecākiem bija ekskursija uz starptautisko lidostu “Rīga”, kur katram ekskursijas dalībniekam bija ekskluzīva iespēja iejusties pilota lomā, uzzināt visasas nianses, kas saistītas ar stjuarta darbu, kā arī visus citus sev interesējošus jautājumus, kuri sasitīti ar lidošanu, lidmašīnu uzbūvi un lidostas darbību.

Foto galeriju no nometnes iespējams apskatīt šeit.

FS Rikor izsaka pateicību par palīdzību nometnes organizēšanā Zeidana, Markusa un Linarda ģimenēm, kā arī Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentam par finasiālu atbalstu nometnes rīkošanai.