Treneri

Aivars Vaivods
Aivars Vaivods

Izglītība: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, bakalaura grāds kvalifikācijās sporta skolotājs un sporta veida vecākais treneris.
B UEFA treneru licence.

Mūsdienās ar futbolu aktīvi nodarbojas vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē, bet seko līdzi vadošajiem futbola sarīkojumiem vairāk kā viens miljards cilvēku. Futbols ir ne tikai aizraujoša un dinamiska spēle, bet arī veic ļoti nozīmīgu sociālo lomu. Futbols disciplinē, veicina jaunu prasmju un iemaņu apgūšanu, stimulē mērķtiecību izvirzītā mērķa sasniegšanai.

Mūsu skolas nosaukums veido vārdu salikms “RI” (Riga) un “KOR”(latīņu val. –sirds). Tulkojumā izveidojot vādru salikumu – Rīgas sirds. Mūsu mērķis ir lai futbola skola kļūtu par vietu kur ikviens audzēknis justos lepns par piederību futbola skolai un pilsētai, kā arī būtu gatavi pārstāvēt mūsu galvaspilsētu dažāda mēroga vietējās un starptautiskājās sacensībās. Mūsu moto – viss ko mēs darām, darām ar sirdi! Tas attiecas gan uz kluba struktūrā strādājošo personālu, gan to mēs cenšamies ieaudzināt jaunajos futbolistos. Treniņu procesā paralēli sportiskajiem principiem tiek veikts nozīmīgs audzinošais un izglītojošais darbs, kas ieņem būtisku lomu jaunā cilvēka personības veidošanā.

Jebkurš vecāks savam bērnam novēl to labāko, un vienmēr nonākt dilemmas priekšā, kurā bērnudārzā, skolā un klubā savu mazuli iekārtot. Mēs pateicamies Jums, ka izvēlējāties tieši mūsu klubu, kā arī pilnībā apzināmies to atbildību un pienākumus kas gulstas uz mūsu pleciem. Futbola skolas Rikor filozofija – futbols kā rotaļa un bērns ar savām vēlmēm un vajadzībām ir treniņu procesa centrā. Mēs parūpēsimies lai jūsu bērns būtu aktīvs, dzīvespriecīgs, saņemtu gandarījumu un prieku no paveiktā darba.

 

Kristaps Čerņavskis
Kristaps Čerņavskis

Izglītība: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, bakalaura grāds kvalifikācijās sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā.
CLFF treneru licence.

Futbols ir sporta karalis, kuram nav konkurentu visā pasaulē, arī Latvijā jau vairākus gadus futbols ir atzīts par populārāko sporta veidu, taču tajā pat laikā futbols ir arī ļoti demokrātisks sports, kuru var spēlēt praktiski jebkurā vietā un laikā, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai ādas krāsas, viss, kas vajadzīgs ir bumba.

Futbols var sniegt neaizmirsatamas emocijas gan pozitīvas, par iesistiem vārtiem, uzvarētu spēli vai skaistu izspēli, gan negatīvas – par zaudējumiem. Ne visiem izdosies kļūt par profesionāliem sportistiem un pelnīt ar to iztiku, taču ja iemācās gūt baudu, ko sniedz šī spēle, to nav iespējams pazaudēt visa mūža garumā, tāpēc mūsu skolas uzdevums ir iemācīt bērniem saņemt prieku, pozitīvas emocijas un skaistumu, ko sniedz šī spēle, lai bērni uz treniņiem nāktu ar prieku, bet katras sacensības uztvertu kā nelielus svētkus.