Nike riga run

Šajā nedēļas nogalē, Mežaparkā, notiks gadskārtējs pasākums, kurā tiek apvienota labdarība un popularizēts veselīgs dzīvesveids – Nike Riga Run. Pasākuma mērķis ir, skrienot palīdzēt mazajām sirsniņām, daļa no dalības maksā iekasētās naudas tiek novirzīta labdarībai. Arī FS Rikor šī ideja liekas ļoti simpātiska, tāpēc arī mēs esam nolēmoši piedalīties skrējienā un kopā, pozitīvā un sportiskā gaisotnē, pavadīt dienu.

Bērnu skrējienam starts tiks dots svētdien, plkst. 10:30, pulcējamies 10:00, Atpūtas ielas un Ostas prospekta krustojumā (pa kreisi aiziet celiņš uz lielo estrādi, taisni celiņš uz ezeru), pie kafejnīcas “Meža puķe”,  vietā, kur dažādu pasākumu laikā parasti tiek uzstādīta lielā skatuve.

Dalības maksa vienam dalībniekam ir 2 Eur, visi futbolisti, kas pieteicās skrējienam ir pieteikti un dalības maksa samaksāta (izņemot tos, kas paši jau bija reģistrējušies senāk), tā tiks pielikta pie nākošā mēneša rēķina. Starta numurus pie treneriem varēs saņemt piektdienas treniņā vai svētdien, pasākuma norises vietā.

Svētdien tiek prognozēts labs laiks, tādēļ skrējienā piedalamies īsajos sporta tērpos, dodoties uz pasākumu gan ieteicams pa virsu uzvilkt garo sporta tērpu un vējjaku. Tā kā skrējiens notiks uz asfalta seguma, kājās jābūt sporta apaviem ar gludo zoli, nekādā gadījumā futbola buči!

Pēc skrējiena nekādas papildus aktivitātes neorganizēsim, bet izbaudīsim pasākuma rīkotāju sniegtās iespējas, plašāku informāciju par pasākumu varat uzzināt šeit.