Jaunumi oktobrī

Ir sākusies jaunā sezona, bērni sākuši iet skolās un bērnu dārzos, arī FS Rikor ir daži jaunumi, kurus Jums pavēstīt:

  • Treniņi oktobrī.

Oktobrī turpinām trenēties tajā pašā vietā un laikā kā līdz šim – Olimiskajā sporta centrā, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst. 17:30 – 19:00. Vieglatlētikas nodarbības (2 reizes mēnesī, līdzīgi kā iepriekšējā sezonā peldēšana) tiks uzsāktas no novembra.

  • Dienas treniņnometne rudens brīvlaikā.

Rudens brīvlaikā 28.10.2014 – 31.10.2014 plānojam aizvadīt dienas treniņnometni. Nometne notiks tepat Rīgas centrā – Natālijas Draudziņas vidusskolā, Bruņinieku ielā 24a. Dienas nometnes ideja ir, ka vecāki no rīta, pirms darba, atved bērnu uz nometnes norises vietu, visu dienu ar bērniem darbojās treneri, bet vakarā pēc darba vecāki ierodās pakaļ bērniem un dodās mājās. Šoreiz izvēlēts šāds nometnes formāts, lai dotu iespēju tajā piedalīties arī bērniem, kuri nejūtās tik droši, lai bez vecākiem nakšņotu ārpus mājām. Kopā šādi plānots aizvadīt 4 dienas, no otrdienas līdz piektdienai, kuru laikā paradzētas teorētiskās nodarbības, praktiskās nodarbības, spēles un rotaļas, kā arī ekskursija uz lidostu “Rīga”, kurā aicināti pievienoties arī vecāki. Ar nometnes programmu varat iepazīties šeit. 

Lai vecākiem atvieglotu finansiālo slogu, kas saistīts ar nometnes izmaksām, tāpat kā vasaras nometnes organizēšanai, arī šoreiz esam pieteikušies Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajam konkursam par finansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai. Lēmums par finansēšanas piešķiršanu vai nepiešķiršanu tiks paziņots šīs nedēļas laikā, pozitīva lēmuma gadījumā sporta departaments segs 50% no nometnes izmaksām, līdz ar ko maksa, kas jāsedz vecākiem būs 27 EUR. Pēc lēmuma paziņošanas izsūtīsim e-pastu vecākiem, uz kuru gaidīsim atbildi par to, vai plānojat piedalīties nometnē.

  • Jauna apmaksas kārtībā

Turpmāk katra mēneša sākumā vecākiem vairs netiks sūtīti rēķini (saņemsiet tikai informatīvu e-pastu ar atgādinājumu, bez rēķina), bet vecākiem pašiem būs jāpārskaita nauda uz FS Rikor bankas kontu, kā maksājuma mērķi norādot – biedru nauda. Maksājuma mērķī nav nepieciešams norādīt futbolista vārdu un uzvārdu par kuru maksājat, mēnesi vai citu informāciju, tikai augstāk minētais teksts. Lai vecāki tiktu uzņemti kā biedrības “Futbola skola Rikor” biedri, nepieciešams aizpildīt dažus dokumentus, kurus iedosim Jums tuvākajos treniņos.