BFK Salaspils Rudens kauss

20.09.2014 FS Rikor ar divām komandām piedalīsies turnīrā “BFK Salaspils Rudens kauss”, kurš norisināsies SK Arkādija mākslīgā seguma futbola laukumā, Uzvaras bulvārī 10, pretī Uzvaras piemineklim. Sacensību sākums 12:00, pulcējamies 11:30, pie ieejas stadionā. Turnīrā kopā piedalīsies 10 komandas, kuras ir sadalītas 2 apakšgrupās, katrai komandai kopā paredzētas 5 spēles. Ar precīziem spēļu laikiem, izspēles kārtību un pretinieku komandām varat iepazīties šeit.

Turnīrs tiks aizvadīts ārā, tāpēc ierodoties uz turnīru futbolistiem jābūt garajos sporta tērpos un vējjakās, zem kā apakšā jābūt īsajam sporta tērpam. Kā jau parasti, uz turnīru jāņem līdzi dzeramais ūdens un vieglas uzkodas, nekādā gadījumā saldinātie dzērieni, saldumi vai bulciņas!

Komandu sastāvi:

1. komanda: Linards Korsaks – Pumpurs, Henrijs Gulbis, Kārlis Krūmiņš, Kristers Bērziņš., Emīls Gauris, Zeidans Briedis, Miks Lazdiņš, Kristofers Masī, Nikijs Kesrsts – Čima;

2. komanda: Marks Antonovs, Gustavs Viziņš, Arnis Bandenieks, Markuss Vēvers, Patriks Putins, Kristers Vecvagars, Ernests Anzens, Vinsents Romeiko, Dāvids – Ralfs Zāģeris.

Tiem futbolistiem, kas šoreiz nav uzaicināti, noteikti nav iemesla saskumt, viņiem tiks dota iespēja sevi pierādīt nākošajos turnīros, kā arī 25.09.2014 treniņa laikā paredzēta draudzības spēle.

Ja kādu apstākļu dēļ nevarēsiet ierasties uz turnīru, lūgums par to paziņot kādam no treneriem pēc iespējas ātrāk. Rēķins par sacensībām tiks nosūtīts līdz šīs nedēļas beigām.

Aicinām sportistu vecākus un pārējos ģimenes locekļus un draugus būt aktīviem un atbalstīt futbolistus sacensībās, tas viņiem noteikti nozīmē ļoti daudz!