Veiksmīgi noslēgusies nometne “Lielais vasaras futbola piedzīvojums”

11.08. – 17.08.2014 tika aizvadīta FS Rikor rīkotā vasaras nometne “Lielais vasaras futbola piedzījums”. Šogad par vispiemērotāko vietu nometnes rīkošanai tika izvēlēta Slampe, kur dzīvojām viesu namā “Pilsētnieki”, bet trenējāmies Zemgales vidusskolas futbola laukumā.

Nometnes programma tika veidota tā, lai bērni iegūtu ne tikai teorētiskas un prakstiskas zināšanas par futbolu, bet arī pilnveidotu sevi dažādās citās jomās, kuras būtu noderīgas ne tikai futbola laukumā, bet arī visā turpmākajā dzīvē.Futbola treniņos sportisti apguva un pilnveidoja savas futbola prasmes un vispārējo fizisko sagatavotību, lekcijās par futbolu ieguva jaunas teorētiskas zināšanas un izpratni par to kā rīkoties laukumā un ārpus tā, vērojot un analizējot video materiālus no aizvadītajām sacensībām mācījās meklēt kļūdas un izcelt pozitīvas darbības savā un komandas biedru darbībā, līmējot, zīmējot, griežot un krāsojot radošajās darbnīcās, sagatavoja neatkārtojamus pārsteigumus gan saviem vecākiem, gan treneriem, pārvarot šķēršļu trasi saprata cik nozīmīga loma ir komandas vienotībai un vēlmei sasniegt kopīgu mērķi, dodoties ekskursijā uz kinopilsētu Cinevilla uzzināja daudz ko jaunu par
to kā top filmas, kā arī katrs pats iejutās aktiera ādā un saprata cik viegli vai grūti tas ir, bet ekskursijā Ķemeru nacionālajā parkā uzzināja kā daudzu gadu laikā tur veidojies purvs un kādi augi un dzīvnieki tur aug un dzīvo šobrīd. Vakaros un brīvajā laikā protams neiztika bez dažādām spēlēm un rotaļām, neiztrūkstošas bija arī dažas blēņas, viens vakars tika veltīts anekdošu stāstīšanai.

Pēdējā dienā, kā kulminācija visai nedēļai, bija pirmais FS Rikor rīkotais futbola turnīrs “Vasaras kauss 2014”. Turnīrā kopā piedalījās astoņas komandas, no kurām spēcīgākā šoreiz izrādījās viena no divām FS Rikor komandām. Pēc turnīra tika aizvadīta arī pirmā futbola skolas vecāku draudzības spēle, kurā bērniem un vecākiem beidzot bija iespēja nokļūt mainītās lomās – vecākiem pierādīt savas spējas laukumā, bet bērniem laukuma malā atbalstīt un pamācīt vecākiem kā būtu jādara pareizāk.

FS Rikor izsaka pateicību par dažāda veida atbalstu nometnes rīkošanā – Laurai Briedei, Ivetai Ēlertei, Ievai Vēverei, Ļeļenai Korsakai, Agnim Kabiņeckim, viesu namam “Pilsētnieki” un Zemgales vidusskolai, kā arī pateicību par finansiālu atbalstu Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentam.

Foto galeriju no nometnes iespējams apskatīt šeit.