Vasaras kauss paliek pie FS Rikor futbolistiem

16.08.2014 Slampē, Zemgales vidusskolas dabīgā seguma futbola laukumā, norisinājās pirmās FS Rikor rīkotās sacensības – “Vasaras kauss 2014”. Kopumā sacensībās piedalījās 8 komandas – FS Rikor (2 komandas), Grobiņas SC (2 komandas), JFC Skonto, FC Jūrmala, Šitika FS un JFA Jelgava. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur grupas ietvaros katra komanda spēlēja ar katru, pēc tam divas labākās komandas no grupas turpināja cīņu par 1. – 4. vietu, bet trešās un ceturtās vietas ieguvēji grupā, par 5. – 8. vietu kopvērtējumā. Kopumā dienas gaitā tika aizvadītas 20 aizraujošas un saspringtas spēles, lielākajā daļā vārtu starpība bija tikai vieni vārti, bet spēlē starp JFC Skonto un FC Jūrmala uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami pēspēles soda sitieni, kuros ar rezultātu 3 : 2 labāki izrādījās JFC Skonto futbolisti.

Kopvērtējumā neatlaidīgākā šoreiz izrādījās mājinieku komanda FS Rikor, kas finālā, aizraujošā spēlē, ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja Grobiņas SC komandu, bet spēlē par trešo vietu, ne mazāk dramatiskā mačā, Šitika FS ar rezultātu 1 : 0 pārspēja JFC Skonto jaunos sportistus.
Noslēgumā, jautras mūzikas pavadījumā, visi bērni un treneri tika apbalvoti ar piemiņas medaļām un saldumiem, bet pirmo trīs vietu ieguvēji, ar iespaidīgiem kausiem.

Šāds turnīrs noteikti kļūs par vienu no FS Rikor ikgadējām tradīcijām.

FS Rikor izsaka pateicību par atbalstu turnīra rīkošanā Agnim Kabiņeckim, Norbertam Spriņģim un Tatjanai Antonovai.

Foto galeriju no sacensībām iespējams apskatīt šeit.