TURPINĀM TRADĪCIJU – LABESTĪBAS DIENA 2015

Tāpat kā pirms gada šajā svētdienā, arī šodien tika atzīmēta “Labestības diena”, kuras mērķis ir uzlabot smagi slimu bērnu dzīves kvalitāti. Lai arī summas, kas nepieciešamas bērnu ārstēšanai, ir ļoti lielas un sākotnēji liekas, ka ir neiespējami tās savākt, ja katrs ziedo kaut nedaudz, mērķis ir sasniedzams  un smagi slimo bērnu dzīves kvalitāte kļūst labāka.

FS Rikor uzsāka dalību šajā akcijā pirms gada un šī pasākuma iniciatore bija Zeidana mamma Laura, kura visiem bērniem Ziemassvētkos uzdāvināja skaistas krājkasītes, lai varētu krāt naudu  “Labestības dienas” pasākumam. Lauras pamatojums bija pavisam vienkāršs – gribu,lai mans bērns iemācās dāvināt un palīdzēt citiem. Un kāpēc, lai to nemācītos arī pārējie Zeidana komandas biedri? Tā pirms gada aizsākās šī pozitīvā akcija un tā kā pirms gada visiem ļoti patika šī ideja, tikai loģiski, ka tā turpinājās arī šajā gadā, kad Ziemassvētkos katrs FS Rikor audzēknis atkal dāvanā saņēma krājkasīti.

Šodien visi kopā devāmies uz Kongresu namu, kur notika dažādas “Labestības dienas” aktivitātes un ziedojām sakrāto naudiņu kopā ar visām krājkasītēm. Priecē, ka bērni savas krājkasītes atdeva ar smaidu sejā un ir sapratuši, ka palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem – tas ir labi. Pēc krājkasīšu nodošanas ziedot.lv drošajās rokās, kā jau kārtīgām sportistu ģimenēm pienākas, spēlējām dažādas jautras spēles un stafetes.

Prieks, ka naudiņu bija sakrājuši un ziedoja arī paši mazākie FS Rikor audzēkņi, kuriem ir tikai četri gadi. Šo tradīciju noteikti turpināsim arī nākošajos gados, kad būsim vēl vairāk, līdz ar to arī mūsu atbalsts būs vēl lielāks.

Foto galeriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.