TIGER CUP IZCĪNĪTA 3. VIETA

Vakar Skonto hallē norisinājās turnīrs “Tiger Cup”, kurā FS Rikor pārstāvēja 2007. gada komanda. Turnīram bija diezgan īpatnējs formāts, jo tajā piedalījās gan 2007. gadā, gan 2006. gadā dzimušo futbolistu komandas. 2007. gadā dzimušie sportisti sacentās vienā apakšgrupā, bet 2006. gadā dzimušie – otrā. Pēc vietu noskaidrošanas apakšgrupā, savā starpā tikās divas labākās katras grupas komandas, lai noskaidrotu 1. – 4. vietas ieguvējus.

FS Rikor futbolisti turnīru iesāka ar uzvaru, pirmajā spēlē pārliecinoši apspēlējot Ādažu komandu ar rezultātu 2 : 0. Vienus vārtus šajā spēlē guva Henrijs Gulbis, bet otrus – Kārlis Krūmiņš.

Nākamajā spēlē FS Rikor pretī stājās Rēzeknes FA futbolisti. Arī šajā spēlē tika izcīnīta uzvara, šoreiz gan pieticīgāks rezultāts 1 : 0. Jāatzīst, ka šajā spēlē veiksme bija Rikor sabiedrotā, jo pretinieku komandai bija vairākas lieliskas vārtu gūšanas izdevības. Vienīgos, bet ļoti iespaidīgus vārtus pēc stūra sitiena izspēles šajā spēlē guva Henrijs Gulbis. Pēc spēles pats Henrijs atzina, ka pēc tik skaista vārtu guvuma viņš no laimes apraudājies.

Pēdējā apakšgrupas spēle tika aizvadīta pret Korona futbolistiem. Diemžēl jau spēles 40. sekundē Koronas futbolisti izvirzījās vadībā un Rikor nācās atspēlēties. Uz pretinieku vārtiem tika izdarīts diezgan liels spiediens un rezultāts neizpalika. Otrā puslaika sākumā, pēc soda sitiena izspēles, precīzs atkal bija Henrijs Gulbis. Līdz spēles beigām bija vēl vairākas vārtu gūšanas epizodes, taču vārti netika gūti un spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 1 : 1.

Ar uzrādītajiem rezultātiem Rikor futbolistiem pietika, lai ieņemtu pirmo vietu savā apakšgrupā, kas nozīmēja, ka priekšā divas spēles pret gadu vecākiem sportistiem. Diemžēl abās spēlēs gan pret Skonto, gan pret Dobeles komandām tika piedzīvots zaudējums. Abās spēlēs Rikor futbolisti ļoti centās, taču vecuma starpība darīja savu.

Kaut arī pēdējās divās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, turnīrs noslēdzās uz pozitīvas nots, jo kopvērtējumā FS Rikor futbolisti izcīnīja 3. vietu, pārliecinoši uzrādot labākos rezultātus no 2007. gada komandām.

Jāatzīmē, ka šajā turnīrā FS Rikor noteikti bija labākie arī kādā citā jomā – tribīnēs tieši mūsu komandai bija vislielākais atbalsts, par ko liels paldies vecākiem un draugiem, kas radīja šo jauko futbola atmosfēru.