Tēva dienas futbola stafetē piedalās vairāk kā 300 ģimenes

Sestdien, 10. septembrī Vērmanes dārzā norisinājās Tēva dienas festivāls. Pasākums, kura galvenais mērķis ir parādīt cik daudz patīkamas lietas var darīt kopā tēvs ar dēlu. Šāda veida festivāls notiek jau vairākus gadus, bet pirmo reizi tajā bija aicināta piedalīties arī Futbola skola Rikor, kas ar lielāko prieku piekrita šādam aicinājumam. Tā kā šajā laikā visā Latvijā notiek arī Futbola dienas pasākumi, tad nolēmām apvienot divus pasākumus vienā, veidojot vienu lielu pasākumu.

FS Rikor treneri Aivars, Agnis un Kristaps izveidoja stafeti, kuras pieveikšanai bija nepieciešama veiksmīga sadarbība starp pieaugušo un bērnu. Īpaši aicināti piedalīties stafetē bija tēti, bet dalība tajā netika liegta arī jaunajām mammām, kuras ar lielāko prieku un entuziasmu pieņēma šo izaicinājumu. Visas dienas garumā stafetē piedalījās vairāk kā 300 ģimenes, jaunākajam dalībniekam bija tikai 2 gadi.

Par dalību stafetē katra ģimene saņēma nelielas piemiņas dāvanas no FS Rikor, bet ātrākās ģimenes katrā vecuma grupā tika pie jaunām futbola bumbām. Visi stafetes dalībnieki bija priecīgi par dāvanām, bet lielāko gandarījumu noteikti sniedza kopīgi paveiktais uzdevums. Patiesas un neviltotas emocijas bija redzamas gan tētu, gan bērnu sejās, kad viņi kopīgiem spēkiem izpildīja visus stafetes posmus. Gandarījumu sniedz arī tas, ka stafetē piedalījās gan tādi bērni, kas jau nodarbojās ar futbolu, gan tādi, kam šī bija pirmā tikšanās ar futbola bumbu, bet gribas ticēt, ka pēc tik patīkama starta, noteikti ne pēdējā.

Video no pasākuma: