Noslēgusies Rikor rudens nometne

Pagājušajā nedēļā, kamēr lielākā daļa Latvijas skolēnu atpūtās un baudīja rudens priekus, FS Rikor 2007. gada komandas audzēkņi cītīgi trenējās un pilnveidoja savas futbola prasmes nu jau par tradīciju kļuvušajā Rikor rudens nometnē.

Rikor rudens nometne notika jau 2. gadu pēc kārtas un noteikti notiks arī nākošajos gados. Šī bija dienas nometne, kura notika tepat Rīgā – Natālijas Draudziņas vidusskolā. Kā jau ierasts, galvenais akcents tika likts uz futbola prasmju paaugstināšanu gan praktiskajās, gan teorētiskajās nodarbībās, katru dienu tika aizvadīti divi futbola treniņi un viena teorētiskā nodarbība, kuras laikā puiši kopā ar treneriem apsprieda dažādas taktiskās nianses. Nometnes laikā tika strādāts arī pie vispārējās fiziskās sagatavotības paaugstināšanas gan pildot dažādus uzdevumus praktiskajās nodarbībās, gan katru dienu peldoties baseinā.

Kā jau katrā nometnē, arī šajā bija vairāki komandas saliedēšanas pasākumi gan saistīti ar futbolu, gan dažādu citu zināšanu iegūšanu. Vispirms otrdienas vakarā visa komanda devās atbalstīt Latvijas U-17 izlasi cīņā pret Spānijas vienaudžiem, lai arī šo spēli mūsu komanda zaudēja, katrs futbolists no tās noteikti varēja iegūt vairākas labas atziņas. Ceturtdien futbolisti devās uz zinātkāres centru “Zili brīnumi”, kurā daudzas zinātniskas un ļoti sarežģītas lietas parādītas bērniem saprotamā un interesantā veidā. Savukārt piektdienas vakarā jaunie futnolisti kopā ar savām ģimenēm un treneriem devās uz Rīgas Cirku, kurā baudīja izrādi “Gigantiskais strūklaku šovs”.

Divas dienas pēc nometnes komanda piedalījās FK Dinamo Rīga organizētajā turnīrā “Dianmo rudens kauss”, kurā izcīnīja divas uzvaras, viena spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu, bet vēl divās spēlēs nācās atzīt pretinieku pārākumu. Lai arī visas spēles neizdevās uzvarēt, komandas galvenais treneris A. Vaivods pēc turnīra atzina, ka tas noteikti arī nebija viņa galvenais mērķis. Galvenais, lai komanda spēlē kvalitatīvu futbolu, kontrolē spēles gaitu un pretiniekiem uzspiež savu spēles stilu, kas lielākajā daļā arī izdevās. Treneris atzina, ka komanda ļoti labi trenējās visas nedēļas garumā un ka aizvadītā nometne devusi lielu progresu vairumam komandas spēlētāju un komanda turpmāk spēlēs arvien labāk.

Foto galeriju no Rikor rudens nometnes iepējams apskatīt šeit.