Nike riga run – mēs skrienam Rīgā

13. un 14. septembrī Rīgā, Mežaparkā, jau 5. gadu pēc kārtas norisinājās lielākais sporta un labdarības pasākums Baltijā – “Nike Riga Run”, ar kurā saziedotajiem naudas līdzekļiem tiek finansēta rehabilitācija un ārstniecība fonda Ziedot.lv projektā „Mazajām sirsniņām” iesaistītajiem bērniem ar kustību un sirdsdarbības traucējumiem.

FS Rikor treneriem, audzēkņiem un viņu vecākiem ļoti simpatizē pasākuma ideja un cēlais mērķis, tāpēc arī jaunie futbolisti piedalījās labdarības skrējienā. Futbola skola tika pārstāvēta divās bērnu skrējiena disciplīnās – 464 m skrējienā, kurā startēja 2007. un 2008. gadā dzimušie zēni un 250 m skrējienā, kurā startēja 2009. un 2010. gadā dzimušie zēni. Kaut arī šajā pasākumā sportiskie rezultāti nebija svarīgākais, nevaram neatzīmēt Linarda, no 2007. gada komandas sasniegto rezlutātu – izcīnītu 2. vietu savā skrējienā.

Pēc pieveiktās distances bērni kopā ar vecākiem varēja izklaidēties dažādās organizatoru sarūpētās atrakcijās un pavadīt svētdienu pozitīvā un sportiskā gaisotnē.

FS Rikor piedalīsies “Nike Riga Run” arī 2015. gadā, kad mūsu pārstāvētā komanda noteikti būs lielāka, līdz ar to lielāki būs arī līdzekļi, kurus ziedosim labdarībai!

Foto galeriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.