FS RIKOR SAŅEM LFF BIEDRA KADIDĀTA STATUSU UN AKREDITĀCIJU

Otrdien, 31. martā, viesnīcā “Mercure Riga Centre Hotel” norisinājās Latvijas Futbola federācijas ikgadējais Kongress, kurā piedalījās arī FS Rikor.

Kongresā tika pieņemti dažādi lēmumi, tostarp, par jaunu biedru kandidātu uzņemšanu. Organizācijām, kuras vēlējās kļūt par LFF biedriem, pirms Kongresa bija jāiesniedz nepieciešamā dokumentācija, bet Kongresa laikā jāprezentē sava organizācija un jāatbild uz jau esošo biedru jautājumiem. Pēc organizācijas prezentēšanas notika balsošana, kurā FS Rikor uzņemšana  LFF biedru statusā tika atbalstīta vienbalsīgi. Vēl šādu pašu atbalstu saņēma 14 organizācijas, bet 2 diemžēl nesaņēma nepieciešamo balsu skaitu.

Līdz vakar notikušajam Kongresam pretendenti pēc pārējo biedru pozitīva balsojumu uzreiz automātiski kļuva par LFF biedriem, taču vakar tika apstiprināti grozījumi LFF statūtos un turpmāk jaunuzņemtās organizācijas saņems biedra kandidāta statusu un par biedriem tiks uzņemti tikai nākošajā Kongresā, ja gada laikā tiks izpildītas visas LFF prasības. Jāpiebilst gan, ka biedra kandidātiem ir gandrīz visas tās pašas tiesības kā biedriem un jebkurā gadījumā šis ir nopietns solis uz priekšu FS Rikor attīstībā.

Uzņemšana LFF biedru kandidātu statusā nebija vienīgā pozitīvā ziņa, kuru vakar saņēmām – kopš 20.03.2014 FS Rikor ir oficiāli akreditēts LFF klubs, Kongresa laikā saņēmām oficiālu apstiprinājumu, ka akreditācijas process iziets veiksmīgi.

Vairā par Kongresa gaitu un pieņemtajiem lēmumiem varat lasīt LFF mājas lapā.