Labs sniegums dzintara līgas kausā

Šodien FS Rikor 2007. gada komandas audzēkņi piedalījās sacensības “Dzintara līgas kauss”. Sacensības norisinājās Olimpiskā sporta centra futbola zālē, tajās bija pārstāvētas komandas gan no Lietuvas, gan Igaunijas, gan plašā skaitā arī no Latvijas, FS Rikor šajās sacensībās bija pārstāvēta ar divām komandām. Šajā turnīrā katrai komandai tiek dota iespēja spēlēt ar līdzvērtīgām komandām, netiek izspēlētas grupu spēles vai fināli, bet katrai komandai ir piecas spēles ar sev līdzvērtīgām komandām, tādā veidā ir iespēja izvairīties no lielām rezultātu starpībām un visas spēles ir līdzvērtīgas un aizraujošas.

FS Rikor I piecās aizvadītajās spēlēs izcīnija trīs uzvaras, peidzīvoja vienu zaudējumu un vienā spēlē cīnijās neizšķirti, īpaši rezultatīvu spēli parādīja Henrijs Gulbis, kurš kopā guva 6 vārtus, vēl pa vieniem vārtiem guva Zeidans Briedis, Kristers Bērziņš un Emīls Gauris.

FS Rikor II veicās nedaudz labāk – piecās spēlēs izcīnītas četras uzvaras un piedzīvots viens zaudējums. Ļoti pārliecinošu un rezultatīvu spēli šīs komandas sastāvā parādīja Markuss Vēvers, kurš kopā guva 13 vārtus, 3 vārtus guva Arnis Bandenieks, bet 2 Dāvids Zāģeris.

Jāuzteic arī pārējie komandu spēlētāji, visi cīnījās godam un pretiniekiem bez cīņas nevienu bumbu neatdeva.