Laba pieredze un izcīnīta 3. vieta Ropažu pavasara kausā

12.04.2014 FS Rikor 2007. gada komandas piedalijās turnīrā “Ropažu pavasara kauss”. Turnīrā kopā piedalījās 8 komandas, ļoti spraigās un aizraujošās cīņās FS Rikor audzēkņi izcīnīja 3. vietu. Kopā tika aizvadītas piecas spēles, no kurām divās tika svinētas uzvaras, divās tika fiksēts neizšķirts rezultāts, bet vienā spēlē nācās atdzīt pretinieku pārākumu.

Īpaši saviļņojošas emocijas futbolsitus pārņēma apbalvošanas ceremonijā, pēc turnīra, kad kopā ar medaļām komanda tika pie sava pirmā kausa.

Pēc turnīra, komandas treneris Aivars atzina, ka protams ir priecīgs par izcīnīyi 3. vietu, bet uzsvēra, ka šajā vecumā daudz svarīgāk par izcīnītajām vietām ir pieredze un pozitīvas emocijas, kuras sportisti gūst katrās sacensībās spēlējot ar spēcīgiem pretiniekiem, kā arī nevēlējās izcelt kādu konkrētu spēlētāju, bet uzteica komandas saliedētību un cīņas sparu laukumā.

Foto galeriju no sacensībām iespējams apskatīt šeit, bet video, kurā savu viedokli par sacensībām pauda arī paši futbolisti, iespējams apskatīt šeit.