Kļūstam labāki palīdzot citiem

01.06.2014 FS Rikor sportisti kopā ar savām ģimenēm piedalījās “Labestības dienas 2014” pasākumā, kurš norisinājās Rīgā – Kronvalda parkā. Pasākuma mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk līdzekļus, lai palīdzētu izārstēties bērniem ar iedzimtām slimībām.

FS Rikor futbolisti un treneri šim pasākumam gatavojās ļoti nopietni, jau kopš Ziemassvētkiem krājot naudu īpašās krājkasītēs, kuras pasākuma dienā ziedoja, lai piepildītu citu bērnu sapņus par pilnvērtīgu dzīvi. Mirklis, kad krājkasītes tika nodotas ziedot.lv pārstāvjiem izrādījās ļoti emocionāls, vairāki bērni no tām šķīrās ar asarām acīs.

Mūsu aktivitātes pamanīja arī pasākuma vadītāja Katrīne Pasternaka, kas vēlējās par tām pastastīt visai Latvijai, tāpēc uzaicināja gan bērnus, gan trenerus uz interviju televīzijā, kas bērniem bija vēl viens labs un kopīgs piedzīvojums.

Pēc intervijas sniegšanas gan bērni, gan vecāki, tur pat parkā, aizvadīja vairākas jautras spēles un stafetes, lai vēl vairāk saliedētu mūsu komandu.

Pasākuma noslēgumā bērni un treneri saņēma pateicības rakstus par labi padarīto darbiņu un visi kopā vienojāmies, ka šī būs ikgadēja futbola skolas tradīcija.

Foto galeriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.