Jau 3. gadu notiek turnīrs “FS Rikor Kauss”

13. augustā, Tukuma Sporta skolas stadionā, norisinājās gadskārtējais turnīrs 2007. gadā dzimušajiem futbolistiem – “FS Rikor Kauss”.

Jau 3. gadu pēc kārtas turnīra ietvaros tika aizvadīti divi turnīri – “Izaicinājuma Kauss” un “Attīstības Kauss”. Katrs klubs tika pārstāvēts ar 2 komandām, spēcīgākās komandas sacentās “Izaicinājuma Kausā”, bet futbolisti, kuriem vēl nedaudz jāpatrenējas, lai iekļūtu klubu spēcīgākajās komandās – “Attīstības Kausā”. Šāds formāts ir ļoti pateicīgs, jo iespēja sevi apliecināt tiek dota divas reizes lielākam futbolistu pulkam, arī tiem puišiem, kuri dotajā brīdī nav tik spēcīgi, lai iekļūtu klubu stiprākajās komandās.

Šajā gadā turnīrā piedalījās FS Rikor, FK Tukums 2000, JFA Jelgava un Grobiņas SC futbolisti. Turnīra ietvaros katra komanda aizvadīja 3 spēles, spēlējot pēc principa katra komanda ar katru. Šis turnīrs komandām kalpoja kā pāreja no futbola 6 pret 6 uz futbolu 8 pret 8, tāpēc arī rezultātu tabulai nebija tik liela nozīme, tika suminātas komandas, kuras izcīnīja 1. vietu, bet visas pārējās komandas saņēma balvas par dalību turnīrā.

Turnīra organizatori bija parūpējušies arī par vairākiem jaunumiem, sadarbībā ar AS Ramirent Baltic norisinājās meistarības konkursi gan bērniem, gan vecākiem, kā arī turnīram pirmo reizi bija patrons – bijušais Latvijas nacionālās izlases spēlētājs un Tukuma futbola audzēknis Kristaps Blanks.

Turnīra atklāšanā Kristaps Blanks novēlēja veiksmi jaunajiem futbolistiem, kā arī deva dažus padomus, kā izaugt gan par labu futbolistu, gan labu cilvēku, bet turnīra idejas autors un FS Rikor dibinātājs Aivars Vaivods dāvāja Kristapam FS Rikor kreklu ar simbolisko 12 numuru. Turnīra gaitā visām komandām bija iespēja arī nofotografēties un individuāli parunāt ar Kristapu.

Sadarbībā ar AS Ramirent Baltic tika organizēti 3 meistarības konkursi – turnīra dalībniekiem, futbolistu mammām un tētiem. Futbolisti un viņu vecāki sacentās soda sitienu izpildīšanā uz precizitāti. No sākuma tika atlasīti 2 labākie futbolisti no katra kluba, kas vēlāk sacentās lielajā finālā. Trīs precīzākie soda sitienu izpildītāji šoreiz bija Tomass Artūrs Turks (FS Rikor) , Gastons Dzeguze un Mārcis Upīts (abi FK Tukums 2000). Mammu konkursā labākās izrādījās Līga (JFA Jelgava), Vineta (FK Tukums 2000) un Laura (FS Rikor), bet tētiem precīzākie sitēji bija – Remess (FK Tukums 2000), Māris (FS Rikor) un Gatis (Grobiņas SC). Visi konkursu uzvarētāji saņēma vērtīgas balvas no AS Ramirent Baltic.

1. vietu gan “Izaicinājuma turnīrā”, gan “Attīstības turnīrā” izcīnīja FK Tukumus 2000 futbolisti, kas uzvarēja visās spēlēs un saņēma par to uzvarētāju kausu, bet pārējo komandu pārstāvji saņēma medaļas par dalību turnīrā un gardu kliņģeri, katrā komandā tika apbalvoti arī labākie spēlētāji.

FS Rikor izsaka pateicību par atbalstu turnīra organizēšanā AS Ramirent Baltic un Latvijas Futbola federācijai.

Foto galeriju no turnīra iespējams apskatīt šeit.

ramirent-logo  logo