IESKATS VINGROŠANAS TRENIŅĀ

FS Rikor ikdienas treniņu darbā ļoti liels laiks tiek veltīts futbola apmācībai, taču, lai nodrošinātu pēc iespējas vispusīgāku audzēkņu attīstību, atkarībā no vecuma posma, tiek organizēti arī dažādi citi papildus treniņi – peldēšana, vispārattīstošā vingrošana un vieglatlētika.

Šobrīd gan vecākās, gan jaunākās grupas audzēkņi papildus futbola nodarbībām apmeklē arī vispārattīstošās vingrošanas nodarbības, kuras notiek Olimpiskā sporta centra vingrošanas zālē. Apmācības programma tiek veidota sadarbībā ar biedrību „Vingrošanas olimpiskais centrs”.  Treniņus vada profesionāli un kvalificēti vingrošanas treneri, katrā treniņā klāt ir arī kāds no FS Rikor treneriem, lai uzraudzītu treniņu procesu.

Futbolisti no jaunākās grupas šajās nodarbībās apgūst pašus vingrošanas pamatus – dažādus pārvietošanās un skriešanas veidus, izklupienus, kūleņus uz priekšu un atpakaļ. Savukārt futbolisti no 2007. gada komandas pamatus jau ir apguvuši un šobrīd treniņos izpilda jau nedaudz sarežģītākus uzdevumus – dažādus lēcienus uz batuta, rāpšanos pa virvi, stāju uz rokām un citus uzdevumus. Paši sportisti šīs nodarbības ir ļoti iemīļojuši, vislielākais prieks ir tad, kad treneris atļauj palēkāt pa mīkstajiem klučiem.

Šeit piedāvājām apskatīt foto galeriju no vingrošanas treniņa.