FS RIKOR GADA NOSLĒGUMA VAKARS

16.12.2015. viesmīlīgajās Mercure Riga Center hotel telpās jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās FS Rikor gada noslēguma vakars. Šī futbola skolai ir skaista tradīcija, kura notiek katru gadu pirms Ziemassvētkiem, šajā pasākumā tiek pielikts simbolisks punkts aizvadītajam gadam. Kā katru gadu, arī šogad uz pasākumu bija ielūgti visi FS Rikor audzēkņi kopā ar savām ģimenēm.

Pasākuma pirmajā daļā savu ieskatu pagājušā gada notikumos izklāstīja visi FS Rikor treneri, tika baudīti muzikāli priekšnesumi un kā īpašs pārsteigums un iedvesma jauniem izaicinājumiem bija Grobiņas SC audzēkņa Markusa Dzintara priekšnesums, kurš ir aizrāvies ar bumbas žonglēšanu un dažādu triku izpildīšanu ar futbola bumbas palīdzību. Tāpat katrs futbolists saņēma liecību, kurā izklāstīts treneru vērtējums par katra futbolista spējām un prasmēm. Liecību izsniegšana futbola skolai ir īpaša tradīcija, kura tiek piekopta jau kopš skolas dibināšanas, lai gan bērni, gan vecāki gadu no gada varētu izvērtēt un salīdzināt treneru vērtējumu. Tika apbalvoti arī labākie sportisti katrā vecuma grupā, trīs nominācijās – gada spēlētājs – atklājums, spēlētājs – paraugs un gada vērtīgākais spēlētājs. Nominācijā gada spēlētājs – atklājums balvas saņēma – Roberts Andris Zonbergs U5 vecuma grupā, Kristiāns Vībāns U6 vecuma grupā, Gustavs Viziņš un Dāvids Ralfs Zāģeris U8 vecuma grupā, nominācijā gada spēlētājs – paraugs balvas saņēma Toms Hauks U5 vecuma grupā, Markuss Možeiko U6 vecuma grupā, Emīls Gauris un Arnis Bandenieks U8 vecuma grupā, savukārt nominācijā gada vērtīgākais spēlētājs balvas saņēma Markuss Lorbergs U5 vecuma grupā, Domeniks Kosmočovs U6 vecuma grupā un Zeidans Briedis U8 vecuma grupā.

Pasākuma otrajā daļā, kad visas balvas un pateicības bija nonākušas pie saviem īpašniekiem, jaunos futbolistus apciemoja Ziemassvētku vecītis kopā ar savu palīgu  rūķi. Viņi kopā ar bērniem spēlēja dažādas spēles un, protams, vecītis nebija nācis tukšām rokām, viņam līdzi bija saldumu paciņa katram bērnam. Šoreiz, lai tiktu pie paciņas, Ziemassvētku vecītis negribēja dzirdēt dzejoli, bet katram futbolistam jautāja, kurš ir viņa mīļākais spēlētājs un kādā klubā viņš gribētu spēlēt, kad izaugs liels.

Foto galeriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.