FS RIKOR ATSKATĀS UZ PAVEIKTO ZIEMASSVĒTKU PASĀKUMĀ

Aizvadītajā piektdienā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušais FS Rikor Ziemassvētku pasākums. Pasākumā piedalījās FS Rikor treneri, audzēkņi, kā arī viņu vecāki, brāļi un māsas. Šis notikums noteikti bija ļoti īpašs FS Rikor jaunākās grupiņas audzēkņiem, jo šis viņiem bija pirmais lielais pasākums kopā ar vecākajiem skolas biedriem.

Pasākuma laikā atskatījāmies uz aizvadītajā gadā paveikto, kā arī ieskicējām nākotnes plānus. Katrs futbola skolas audzēknis saņēma futbolista liecību un dāvaniņu no futbola skolas, tika apbalvoti futbolisti, kuri uzrādīja labākos rezultātus fiziskās sagatavotības testos, kā arī 2014. gada labākais spēlētājs futbolā 6 pret 6.

Pateicības rakstus no FS Rikor treneriem saņēma arī audzēkņu vecāki, kuri ar savu aktīvu līdzdalību veicinājuši skolas attīstību vai piedalījušies dažādu pasākumu organizēšanā. Viens no šādiem pasākumiem, kurā iesaistīti FS Rikor audzēķņi un treneri kopā ar savām ģimenēm, pateicoties tikai vecāku uzņēmībai un iniciatīvai ir “Labestības diena”. Arī šajos Ziemassvētkos katrs bērns saņēma īpašu krājkasīti, kurā līdz pavasarim krāt naudiņu, lai pēc tam visi kopā to varētu ziedot bērniem, kuriem tā ir ļoti nepieciešama.

Protams, neiztika bez jautrām spēlēm un rotaļām kopā ar rūķiem, kopīgi tika sasaukts Ziemassvētku vecītis, kuram līdzi bija arī lielais dāvanu maiss. Lai saņemtu dāvanas, futbolisti vecītim bija sagatavojuši īpaši viņam veltītu dziesmu.

Fotogaleriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.