FS RIKOR 2007 VEIKSMĪGI STARTĒ TURNĪROS RĪGĀ UN SALASPILĪ

Nedēļas nogale tika aizvadīta ļoti sportiskā zīmē, jo FS Rikor 2007. gadā dzimušie audzēkņi piedalījās divos turnīros, kuri paralēli norisinājās Rīgā un Salaspilī. A sastāvs kopā ar treneri Aivaru Vaivodu piedalījās turnīrā „Salaspils kauss”, bet B sastāvs kopā ar treneri Kristapu Čerņavski startēja turnīrā Rīgā, Daugavas stadionā.

Salaspilī tika izcīnītas divas uzvaras, vienā spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts, bet divās spēlēs nācās atzīt pretinieku pārākumu, savukārt Rīgā viena spēle tika uzvarēta, divas beidzās neizšķirti un divās tika piedzīvoti zaudējumi.

Treneru komentāri par aizvadītajiem turnīriem:

Aivars Vaivods – neskatoties uz to, ka turnīra pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret spēcīgo Tukuma komandu ar rezultātu 0 : 3, prieks, ka puiši pēc šīs spēles nenokāra galvas, bet tieši pretēji, parādīja ļoti disciplinētu un sakārtotu spēli, atlikušajās spēlēs ielaižot tikai vienus vārtus. Domāju, ka visi spēlētāji ieguva ļoti labu spēļu praksi, priecē tas, ka spēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu ar visām komandām.

Kristaps Čerņavskis – lai arī turnīrā tika izcīnīta tikai viena uzvara, kopumā turnīru vērtēju pozitīvi. Pilnīgi visas spēles tika aizvadītas līdzīgā līmenī ar pretiniekiem un uzvarētāju izšķīra viena vai divas epizodes. Prieks, ka pret visām komandām bija labas vārtu gūšanas iespējas, tiesa, ne vienmēr tās izdevās pārvēst vārtu guvumos. Priecē arī tas, ka gandrīz visiem 10 spēlētājiem bija līdzvērtīgs spēles laiks un neviens nekrita ārā no sastāva. Īpaši lielu paldies vēlos pateikt vecākiem, kuri bija ieradušies mūs atbalstīt, domāju, ka atbalsta saucieni bija dzirdami ne tikai Daugavas stadionā, bet arī aiz tā robežām.