BFK Salaspils Rudens kausā 5. un 6. vieta

20.09.2014 Rīgā, SK Arkādija futbola laukumos norisinājās bērnu futbola turnīrs “BFK Salaspils Rudens kauss”, kurā FS Rikor piedalījās ar divām komandām. Kopā turnīrā piedalījās 10 komandas – 7 no Latvijas, bet 3 no Lietuvas.

Šoreiz abām FS Rikor komandām veicās diezgan līdzīgi, viena no komandām savā grupā izcīnīja 2 uzvaras un 2 spēles zaudēja, bet otra komanda 1 spēli uzvarēja, 1 zaudēja, bet 2 cīnījās neizšķirti, rezultātā abām komandām 3. vieta savā apakšgrupā un jācīnās par 5. – 6. vietu turnīra kopvērtējumā savā starpā, kas ir nebijis gadījums. Līdz šim vairākos turnīros esam startējuši ar 2 komandām, bet nekad nebija sanācis tā, ka aizvadām spēles savā starpā. Lai arī futbolisti savā starpā ir draudzīgi, laukumā izvērtās ļoti principiāla un emocionāla cīņa, kurā neviena no komandām nebija gatava piekāpties, skanot spēles baigu signālam likumsakarīgs rezultāts – 2 : 2. Lai noteiktu uzvarētāju bija nepieciešami pēcspēles soda sitieni, kuros FS Rikor 2 ar rezultātu 2:1 pārspēja FS Rikor 1.

Pēc turnīra jaunie futbolisti bija gandarīti par paveikto, taču visi atzina, ka noteikti varēja nospēlēt labāk un būtu bijuši priecīgāki, ja abas komandas būtu tikušās spēlē par augstākām vietām.

Abu komandu treneri pēc turnīra pateicās puišiem par parādīto sniegumu laukumā un uzsvēra, ka svarīgāka par izcīnītajām vietām ir pieredze, ko viņi guva piedaloties šajās sacensībās gan spēlējot ar jau labi zināmām komandām,  gan ar futbolistiem no Lietuvas, gan aizvadot spēli savā starpā.