AIZVADĪTAS SACENSĪBAS – FS RIKOR KAUSS 2015

15. augustā Slampē, Zemgales vidusskolas stadionā norisinājās gadskārtējs, Futbola skolas Rikor rīkots, bērnu futbola turnīrs „FS Rikor kauss 2015”. Turnīrā piedalījās 2007. gadā dzimuši un jaunāki bērni no astoņām futbola skolām visā Latvijā. Sacensībās piedalījās – FS Rikor, Smiltenes BJSS, FK Tukums-2000, Liepājas SSS, FK Dinamo Rīga, JFC Dobele, Valmieras FK un Grobiņas SC futbolisti. Katra futbola skola sacensībās piedalījās ar diviem sastāviem, A sastāvi cīnījās savā starpā „Izaicinājuma turnīrā”, bet B sastāvi „Attīstības turnīrā”. Šāds formāts tika izvēlēts, lai dotu iespēju piedalīties sacensībās un pierādīt sevi pēc iespējas lielākam jauno futbolistu skaitam, kā arī lai izvairītos no lielām sagrāvēm, spēlējot ļoti spēcīgām ar ne tik spēcīgām komandām.

Katrā no turnīriem komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, pa četrām komandām katrā. Apakšgrupas ietvaros spēlēja katra komanda ar katru, pēc tam katras grupas divas labākās komandas cīnījās par 1. – 4. vietu, bet komandas, kas ieņēma 3. un 4. vietu apakšgrupā, par 5. – 8. vietu kopvērtējumā.

Izaicinājuma turnīrā ļoti stabilu un pārliecinošu spēli rādīja FK Tukums-2000 futbolisti, kas arī triumfēja turnīrā, otro vietu izcīnīja JFC Dobele sportisti, bet trešo – FK Dinamo Rīga. Kā pirmie aiz goda pjedestāla šoreiz palika Liepājas SSS pārstāvji.

Attīstības turnīrā visaugstvērtīgāko spēli rādīja un turnīrā uzvarēja FK Dinamo Rīga sportisti, otro vietu izcīnīja FK Tukums-2000 futbolisti, bet trešo Grobiņas SC pārstāvji.

Jāatzīmē, ka FS Rikor pārstāvētās komandas palika tur pat aiz goda pjedestāla, Izaicinājuma turnīrā tika ieņemta 5., bet Attīstības turnīrā 4. vieta.

Lai arī sacensībās vienmēr kāds ir uzvarētājs, bet kāds zaudētājs, šoreiz priecīgi bija visi, jo diena bija pavadīta sportiskā garā, laika apstākļi bija lieliski, atbalsts no vecākiem fantastisks, turklāt katrs spēlētājs saņēma medaļu un saldumus par dalību turnīrā, katras komandas labākais spēlētājs piemiņas balvu, bet komandas, kas ieņēma 1. – 3. vietu arī kausus par izcīnītajām vietām.

Futbola skola Rikor izsaka pateicību Latvijas Futbola federācijai par finansiālu atbalstu sacensību organizēšanai.

Foto galeriju no turnīra iespējams apskatīt šeit.