Centīgākie saņem biļetes uz izlases spēli

FS Rikor ir izstrādāta īpaša jauno sportistu vērtēšanas sistēma, katra treniņa beigās treneri ar katru audzēkni individuāli pārrunā treniņa gaitu un audzēknis saņem vērtējumu par  paveikto tieši konkrētajā treniņā. Šādā veidā bērni tiek motivēti apmeklēt visus treniņus un tajos darboboties pēc iespējas labāk. Īpaša uzmanība tiek pievērsta discilpīnas jautājumiem.

Vērtētas netiek bērnu futbola prasmes, jo tās katram bērnam ir savādākas, atkarībā no tā cik ilgi viņš trenējās un dažādiem citiem apstākļiem, bet gan sportista attieksme, uzmanība un uzvedība treniņa laikā.

Šāda vērtēšanas sistēma skolā ir jau kopš tās dibināšanas, taču jaunums, kas ieviests sākot ar jauno mācību gadu ir – katra mēneša sākumā tiek apkopoti vērtējumi par pagājušo mēnesi un trīs labāko rezultātu uzrādītāji tiek apbalvoti ar balvām sev un savai ģimenei. Šādā veidā dodot bērniem iespēju ne tikai pierādīt, ka viņi ir lieliski sportisti, bet iepriecināt arī savus ģimenes locekļus.

Pirmais mēnesis jaunajā mācību gadā ir aizvadīts, pirmie vērtējumi nopelnīti un apkopoti. Bērni jauno sistēmu uztver ļoti pozitīvi un cenšās būt ar vien labāki katrā nākošajā treniņā. Šajā reizē katram no 3 labākajiem futbolistiem tika pasniegtas 3 ieejas biļetes uz Latvijas nacionālās vīriešu futbola izlases spēli pret Islandes valstvienību, kas norisināsies  10.10.2014 Skonto stadionā. Balvas šoreiz ieguva – Arnis, Emīls un Henrijs, apsveicam puišus un novēlam tik pat centīgiem būt arī uz priekšu.